O Firmie


Targetmarketing.pl to silna marka należąca do Grupy Marketingowej TAI sp. z o.o.

W ramach brandu oferujemy specjalistyczne narzędzia marketingu bezpośredniego:
bazy danych B2B

Responsive Image
outsourcing contact center

Responsive Image
badania marketingowe

Responsive Image

Dołącz do zespołu TargetMarketing!


Aktualne oferty pracy

Program Stażowy „DOBRY START”

Zobacz gdzie pracujemy!

Kreator Miejsc Pracy


Miło nam poinformować, że Grupa Marketingowa TAI wzięła udział w konkursie „Kreator Miejsc Pracy”, którego organizatorem jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Celem konkursu było wyróżnienie tych pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. W pierwszej kolejności były brane pod uwagę w szczególności osoby poniżej 30 roku życia, 50+ oraz osoby niepełnosprawne. Grupa Marketingowa TAI zdobyła wyróżnienie za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy.


Nowoczesna firma, bogate doświadczenie


Jesteśmy pracodawcą z ponad 25-letnim doświadczeniem. Praca u nas daje możliwość samorealizacji, zdobywania nowych doświadczeń i wdrażania własnych pomysłów. Zatrudniamy na atrakcyjnych warunkach. Stosujemy zasady uczciwości i transparentności. Stawiamy na ciągły rozwój firmy – wdrażamy nowe systemy i technologie, rozwijamy nowe biura. Obecnie pracujemy w 3 miastach: Łodzi, Warszawie i Poznaniu, gdzie mieści się również Profi Center – wyspecjalizowane i nowoczesne Contact Center.

NIE JESTEŚMY ROBOTAMI – DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY JEST PRACOWNIK


Rozumiemy Twoje potrzeby. Wiemy, że chcesz rozwijać swoje umiejętności, ale zdajemy sobie sprawę, że nie tylko praca liczy się w życiu. Chcemy, abyś czuł się u nas dobrze – dla Ciebie i z Tobą tworzymy przyjazne środowisko oraz atmosferę pracy. Chcesz pracować ze znajomymi? Nie ma problemu! Wyślijcie nam swoje CV i razem weźcie udział w rekrutacji.

Praca na start lub na wiele lat


Jeśli nie masz doświadczenia – nie przejmuj się – wszystkiego Cię nauczymy! Młodym i niedoświadczonym pracownikom zapewniamy wejście na rynek pracy poprzez profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne w całym procesie wdrożenia. Chcemy, abyś został u nas na dłużej! Wiele osób wiąże z nami swoją karierę zawodową na lata. Wspólnie obchodzimy 10, 15, a nawet 20-lecia pracy w naszej firmie.

Dołącz do nas!